Wkrętaki

wkrętaki

Wkrętaki, znane również jako śrubokręty to jedne z najpopularniejszych narzędzi. Ich szerokie zastosowanie sprawia, iż nie może ich zabraknąć w żadnym warsztacie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wkrętaków o różnych końcówkach.

zestawy wkrętaków

Każdy właściwie wyposażony mechanik doskonale wie, że jeden śrubokręt na pewno nie wystarczy do wykonania wszystkich niezbędnych napraw. Oferowane przez nas zestawy wkrętaków pozwalają na bycie przygotowanym na niemalże każdy gwint.

wkrętaki elektroniczne

Dla osób, które często posługują się śrubokrętami przygotowaliśmy szeroki wybór wkrętaków elektronicznych. Urządzenia te zdecydowanie usprawniają prowadzone naprawy oraz są dużo mniej męczące w użytkowaniu dla wykonawcy.

bity

Posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór bitów, które charakteryzują się znakomitą wytrzymałością, nawet przy częstym i intensywnym użytkowaniu. Różne ich końcówki pomogą Państwu w znalezieniu poszukiwanego rozwiązania.

końcówki bit

Nasze końcówki bit to sprawdzone i użyteczne zakończenia, które montuje się na elektronicznych wkrętarkach. Przygotowany przez nas duży asortyment tych elementów umożliwi znalezienie części pasujących do posiadanych urządzeń.