Elektrody spawalnicze

Nasza firma, KEK-Metal, sprzedaje wysokiej jakości elektrody spawalnicze w sklepie zlokalizowanym we Wrocławiu, przy ulicy Gazowej 3. Dbamy o to, by w naszym asortymencie znalazły się wszystkie artykuły, których może potrzebować klient, dlatego współpracujemy z szeroką rzeszą dostawców i producentów. Zależy nam na satysfakcji kupujących, stąd oferujemy ceny dostosowane do ich możliwości finansowych, a także proponujemy atrakcyjne rabaty oraz darmową dostawę dla zamówień powyżej 200 kg na terenie miasta.

W naszej ofercie znaleźć można elektrody spawalnicze pozwalające na przygotowanie spoin o różnej charakterystyce wykorzystywane podczas pracy z wieloma materiałami. Posiadamy produkty, które sprawdzają się podczas spawania cienkich, średnich oraz grubych blach wykonanych z różnych metali w pomieszczeniach, ale także na świeżym powietrzu. W sytuacji, gdy klient nie jest pewien, jakiego typu elektrody spawalnicze powinien kupić, nasi pracownicy przeprowadzą szczegółowy wywiad, a następnie udzielą mu profesjonalnych porad w tej kwestii.

Elektrody spawalnicze występują w wielu odmianach o różnej specyfikacji, a do najpopularniejszych można zaliczyć elektrody rutylowe, które są jednym z najbardziej uniwersalnych i prostych w użyciu rozwiązań. Pozwalają one na pracę przy większości pozycji, a odpowiednio przechowywane nie wymagają suszenia. Jednakże wysoka zawartość wodoru w spoinie zwiększa ryzyko pękania połączeń, dlatego dla uzyskania trwalszych efektów poleca się zastosowanie elektrod zasadowych. Z ich pomocą można spawać konstrukcje metalowe o znacznej grubości i narażone na większe obciążenia.

Poza wyżej wymienionymi elektrodami spawalniczymi, występują także elektrody kwaśne – do spoin płaskich, celulozowe – wykorzystywane przy pracach zewnętrznych oraz specjalne – stanowiące kombinację wybranych produktów i stworzone do pracy na konkretnych materiałach. Staramy się dostarczać artykuły, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Osoby chcące kupić nasze elektrody spawalnicze zapraszamy do sklepu we Wrocławiu, gdzie przedstawiamy produkty wielu marek o zróżnicowanej charakterystyce.