Osprzęt do elektronarzędzi

wiertła

Chcąc działać elastycznie i móc wykonywać otwory różnej wielkości w rozmaitych materiałach, należy zaopatrzyć się w zestaw wierteł. Nasza firma przygotowała dla Państwa szeroki zasób tego rodzaju produktów.

dłuta

Dłuto to ręczne narzędzie, stosowane od pokoleń, które nadal idealnie spełnia swoją rolę. Przy jego pomocy można dokładnie obrabiać drewno, dlatego ma swoje miejsce w praktycznie każdej pracowni stolarskiej.

adaptery do otwornic

Nasza bogata oferta produktów obejmuje między innymi adaptery do otwornic. Są one niezwykle wytrzymałe, więc można z nich korzystać przez długi czas. Ponadto, pozwalają stosować wysoki zakres momentów obrotowych.

otwornice

Otwornice przydają się do, jak sama ich nazwa wskazuje, tworzenia wielorakich otworów. Warto posiadać w swoim zapleczu wiele modeli o różnorodnych średnicach, aby zawsze móc sięgnąć po taki, który jest potrzebny w danej chwili.

tarcze diamentowe

Tarcze diamentowe stosuje się do przecinania nawet bardzo twardych materiałów, takich jak np. kamień. Oferowane przez nas produkty zapewniają wysoką precyzję pracy, a ponadto, są niezwykle proste w montażu.

piły tarczowe

Piła tarczowa sprawdza się doskonale w sytuacji, gdy chcemy pociąć deski lub inne drewniane elementy. Używa się jej więc na przykład przy tworzeniu mebli i budowaniu bądź odnawianiu tarasu czy też altany.

tarcze do cięcia, szlifownia, ścierne

Staramy się skompletować nasz asortyment w sposób kompleksowy, aby każdy klient znalazł dokładnie to, czego akurat potrzebuje. Z tego względu, zapewniamy Państwu szeroki zasób różnorodnych tarcz, np. do ścierania, cięcia lub szlifowania.

szczotki doczołowe i tarczowe

Szczotki druciane są niezastąpione w momencie, gdy zachodzi potrzeba wyczyszczenia silnie zabrudzonej płaszczyzny metalowej. Dajemy Państwu możliwość wyboru wariantu doczołowego lub tarczowego, w zależności od indywidualnych potrzeb.

uchwyty wiertarskie

Jednym z bardzo przydatnych akcesoriów jest bez wątpienia uchwyt wiertarski, który umożliwia szybszą i wygodniejsza pracę. Produkty z naszej oferty przedstawiają wysoki standard wykonania, więc posłużą Państwo bez zarzutu.

adapter SDS

Urządzenia z uchwytem SDS cieszą się ogromną popularnością, więc w naszej ofercie nie mogło zabraknąć między innymi przystosowanych do nich adapterów. Dzięki nim, można zapewnić sobie więcej możliwości i pracować elastycznie.