Narzędzia ogólne

pilniki

Posiadamy niezwykle szeroki wybór pilników do wybranych materiałów – drewna, metalu itd. o różnych przekrojach – kwadratowym, okrągłym, półokrągłym, płaskim czy trójkątnym, które znakomicie się sprawdzą w każdym warsztacie.

kłódki

Jeden z najczęściej stosowanych rodzajów zabezpieczenia przy garażach, skrzynkach czy szafach. Sprzedawane przez nas kłódki to wysoce odporne na czynniki mechaniczne trwałe rozwiązania antywłamaniowe i antykradzieżowe.

ściski stolarskie

Ściski stolarskie to niezwykle użyteczne w warsztatach przedmioty, które pozwalają na przymocowanie do stołu roboczego oraz na skuteczne unieruchomienie części lub materiałów, na których chce się wykonywać prace.

osełka

Osełki oferowane przez naszą firmę to sprawdzone rozwiązania, które skutecznie naostrzą każde ostrze. Dostępne w wielu różnych wariantach – owalne lub w bloku oraz w wielu rozmiarach, zadowolą każdego klienta.

plandeki

Plandeki to znakomity sposób na zabezpieczenie materiałów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi na zewnątrz lub unoszącym się pyłem i zanieczyszczeniami wewnątrz pomieszczeń. Specjalne mocowania pozwalają przywiązać je do podłoża.

folia strech, gruz

Folia stretch jest szczególnie użyteczna podczas zabezpieczania towarów podczas transportu – zwłaszcza umieszczonego na paletach, natomiast wytrzymałe worki na gruz i inne odpady są nieocenione podczas prac budowlanych.

elektrody spawalnicze

Szeroki wybór elektrod spawalniczych o przeróżnych właściwościach pozwoli Państwu znaleźć takie, które najlepiej sprawdzą się w Państwa gospodarstwie domowym lub podczas wykonywanych na zlecenie usług spawalniczych.

linki elastyczne

Linki elastyczne są znakomitym rozwiązaniem podczas zabezpieczania produktów w magazynach, składach czy podczas transportu. Obecność stabilizujących metalowych lub plastikowych haków znacząco ułatwia proces mocowania.

pasy do ładunków

Nasze pasy do ładunków to sprawdzone i wytrzymałe produkty, które sprawdzą się znakomicie podczas przewożenia towarów. Znakomicie zabezpieczają przygotowane materiały przed przewróceniem się lub zniszczeniem podczas transportu.

skrzynki narzędziowe

Skrzynki narzędziowe to absolutnie nieodłączne wyposażenie każdego mechanika oraz niedzielnego majsterkowicza. Umożliwiają one posortowanie elementów używanych podczas codziennych napraw i posiadanie niezbędnych narzędzi w jednym miejscu.