Łączniki i wkręty do drewna

Wkręty ciesielskie to jedne z najpopularniejszych części służących do wykonywania połączeń między powierzchniami czy elementami drewnianymi. W związku z tym, iż są one często wykorzystywane do tworzenia różnego typu konstrukcji budowlanych, niezwykle istotne jest wybranie takich posiadających odpowiednie certyfikaty. W zależności od zastosowania, klienci mają do wyboru wkręty ciesielskie ocynkowane elektrolitycznie, ogniowo oraz wykonane ze stali nierdzewnej. W ofercie naszej hurtowni znajdują się elementy o zróżnicowanej charakterystyce, czyli długości czy rodzaju łebka.

Drugim najczęściej wykorzystywanym przy konstrukcjach drewnianych rodzajem elementów są łączniki ciesielskie. Stosowane są przy tworzeniu więźby dachowej, domków i szkieletów z drewna, a także huśtawek, altan czy ogrodzeń. Umożliwiają one skuteczne, estetyczne, a przede wszystkim trwałe połączenie ze sobą dwóch lub więcej części wykonanych z tego materiału. Łączniki ciesielskie dostępne są w wielu rozmiarach oraz rodzajach rodzajach, a szeroki asortyment produktów sprawia, że nasi klienci nie mają problemu ze znalezieniem elementów odpowiadających ich potrzebom i oczekiwaniom.

 

Wszystkie dostępne łączniki oraz wkręty ciesielskie w ofercie wrocławskiej hurtowni obejrzeć można na miejscu lub kontaktując się z nami mailowo, wówczas nasi pracownicy udzielą klientom odpowiedzi na ich pytania czy nawet nadeślą zdjęcia. Dbamy o to, by wszystkie elementy znajdujące się w naszym asortymencie wykonane były z wysokiej klasy materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom części zakupionych w naszej hurtowni artykułów metalowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, które chcą zakupić wkręty lub łączniki ciesielskie. Wrocław, w którym znajduje się siedziba firmy KEK-Metal, jest także miastem na terenie którego oferujemy darmową dostawę dla zamówień przekraczających 200 kg. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty przy dużych zakupach, a wszystkie artykuły, którymi dysponujemy, znajdują się w naszych magazynach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych klientów w każdym momencie.