Szczypce, nożyce, noże

szczypce, obcinaki

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz szczypiec oraz obcinaków o różnym zastosowaniu. Najczęściej wykorzystywane są te uniwersalne, aczkolwiek inne produkty, jak na przykład do ściągania izolacji również cieszą się popularnością.

szczypce, klucze do rur

Szczypce do rur to precyzyjne narzędzia, które zostały przystosowane do chwytania okrągłych i zaokrąglonych przedmiotów bez ich odkształcania. Oferujemy różne wielkości kluczy, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

obcinaki do rur

Nasze obcinaki do rur to trwałe i niezawodne narzędzia, które będą szczególnie przydatne podczas tworzenia bądź napraw instalacji wodno-kanalizacyjnych. Regulacja szczęk pozwoli na stosowanie go przy cięciu rur o różnorodnych średnicach.

nożyce do prętów

Nożyce do prętów to specjalnie przygotowane narzędzia służące do przecinania twardych materiałów. Wykonane ze specjalnej stali oraz z długimi ramionami pozwalającymi na stworzenie dużej dźwigni z łatwością przetną śruby, druty czy sworznie.

ostrza do noży

Wyposażając się w nożyk łamany nie można zapomnieć o zaopatrzeniu się w komplet ostrzy do niego. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, iż produkt ten posłuży Państwu wdzięcznie przez wiele lat.

noże z ostrzem łamanym, trapezowym

Nożyki z łamanym ostrzem to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi, które można znaleźć w warsztatach. Przysłużą się podczas przycinania, wykrawania a nawet znaczenia materiałów. Wymienne ostrza zapewniają im niesamowita długowieczność.