Zawiesia

Zawiesia to produkty, które znajdują wykorzystanie przy różnorodnych pracach budowlanych, remontowych oraz transportowych. Stanowią one ważny element wyposażenia dźwigów różnego typu – żurawi i suwnic i mają na celu podniesienie i przeniesienie wybranego ładunku. W sklepie we Wrocławiu klienci będą mieli szansę zakupić zawiesia odpowiednio przygotowane do przeprowadzanych prac, o udźwigu dostosowanym do indywidualnych potrzeb oraz z szeregiem akcesoriów dodatkowych – haków, kausz, szakli i wielu innych.

W ofercie KEK-Metal znajdują się zawiesia o różnorodnej konstrukcji, które powstały z wielu materiałów. Nasz asortyment uwzględnia produkty wykonane z pasów włókiennych lub syntetycznych, łańcuchów czy specjalistycznych lin. Jeśli natomiast chodzi o budowę sprzedawanych przez nas produktów, prezentujemy zawiesia zrobione z jednego lub więcej cięgien, z pojedynczą lub podwójną pętlą, a także opasujące, które posiadają obwód zamknięty lub są wyposażone w wytrzymałe haki i ogniwa do spinania ładunku.

Zawiesia dostępne w sklepie to zarówno komplety gotowe do wykorzystania od razu, jak i poszczególne części, z których należy stworzyć rozwiązanie przystosowane do prowadzonych prac. Do ochrony lin przed uszkodzeniem lub przetarciem stosuje się metalowe szakle oraz kausze. Haki instalowane są w celu zwiększenia funkcjonalności zawiesi, ponieważ pozwalają na bezpieczne podwieszenie frachtu. Wszystkie produkty w naszej ofercie zostały wykonane w zgodzie ze standardami Unii Europejskiej oraz zostały opatrzone znakiem jakości i dedykowanymi certyfikatami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby zainwestować w wysokiej jakości i dopasowane do indywidualnych potrzeb zawiesia. Wrocław jest miastem, w którym zlokalizowany jest nasz sklep, aczkolwiek nawiązujemy także współpracę z klientami z okolicznych miejscowości. Dostarczamy nasze produkty w rejonie, dostosowując cenę dostawy do ilości i wagi zakupionych artykułów. W przypadku adresów znajdujących się na terenie miasta, zamówienia przekraczające 200 kg przetransportujemy zupełnie bezpłatnie.