Wiertła

W naszym sklepie we Wrocławiu są dostępne wiertła do drewna, betonu, kamienia, szkła, a nawet metalu. Pomagamy w dobraniu takiego, które najlepiej jest przystosowane do zaplanowanych prac mających zostać przeprowadzonych z jego użyciem. W ofercie znajdują się produkty pasujące do wiertarek najpopularniejszych marek, ale także takich, które dopiero zaczynają się pojawiać na rynku. Dbamy o to, by wszystkie wiertła dostępne w sklepie były wykonane z ogromną starannością i zapewniały wysoki komfort pracy.

Pośród naszego asortymentu znajdują się produkty marki Verkatto czy Arwex, które cenione są za swoją wytrzymałość oraz szeroki zakres zastosowań. Staramy się dostarczać artykuły, które będą służyć naszym klientom przez długie lata, dlatego współpracujemy z cenionymi producentami narzędzi oraz akcesoriów do nich. Prezentujemy pojedyncze wiertła oraz komplety, które zawierają szereg produktów o różnych wielkościach, średnicach oraz właściwościach. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta narzędzi zadowoli każdego klienta odwiedzającego wrocławski sklep.

Wiertła do drewna wykorzystuje się przy pracy z meblami oraz wszelkimi powierzchniami drewnianymi i drewnopochodnymi. Wyróżniamy wiertła spiralne, łopatkowe i puszkowe, a także pozwalające na ukrycie wkrętu fazowniki czy pogłębiacze. Ze względu na miękkość materiału, nie muszą one być wykonane z twardych metali, w przeciwieństwie do tych przeznaczonych do wiercenia w kamieniu, betonie i innych naturalnych powierzchniach. Wśród wierteł tego typu znaleźć można te do szkła i ceramiki, a także otwornice oraz wiertła SDS-Plus i SDS-MAX.

Jednym z typów wierteł są także te wykorzystywane przy pracy z metalami. Są one wykonane z szybkotnącej stali HSS, która umożliwia wykonywanie otworów w materiałach o dużej twardości. Najczęściej posiadają on chwyt sześciokątny lub cylindryczny, ale wyróżniamy także frezowiertła czy otwornice do metalu, które zapewniają znacznie większa precyzję. Osoby zainteresowane kupnem wiertła zapraszamy do naszego sklepu we Wrocławiu, gdzie znaleźć można szeroki asortyment produktów oraz fachową pomoc przy ich doborze.