Narzędzia skrawające

Narzędzia skrawające, które znaleźć można w ofercie naszej hurtowni, to profesjonalny sprzęt wykorzystywany przy obróbce ubytkowej. Są to wszelkie prace związane ze zdejmowaniem, czyli skrawaniem, niedużych fragmentów materiału i przystosowywaniem go do własnych potrzeb. W zależności od rodzaju prac czy sprzętu, którym dysponują osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa, stosuje się narzędzia automatyczne oraz ręczne. Dobór produktów powinien zostać przeprowadzony przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają ogromną wiedzę na ten temat.

Narzędzia skrawające dzielą się ze względu na:

  • sposób obróbki, czyli cięcie, gwintowanie, wiercenie, ścieranie, frezowanie, piłowanie, przeciąganie oraz inne,
  • rodzaj obróbki, czyli to czy stosowane są do ogólnej obróbki (zdzieraki) czy też do wykończeń (wykańczaki),
  • napęd, który może być manualny lub maszynowy,
  • sposób kształtowania powierzchni – obwiedniowe, kształtowe oraz normalne,
  • pospolitość ich zastosowania, czyli to czy są uważane za narzędzia uniwersalne czy specjalne.

Hurtownia KEK-Metal oferuje wysokiej klasy narzędzia skrawające we Wrocławiu oraz w wielu innych miejscowościach w okolicy. Współpracujemy z cenionymi producentami tych artykułów, aby do naszych klientów trafiały tylko i wyłącznie wytrzymałe i sprawdzone rozwiązania. Z ich pomocą możliwe będzie wykonanie obróbki, która będzie prezentować się estetycznie oraz będzie cechować się dużą funkcjonalnością. Narzędzia skrawające renomowanych marek pozwalają na ograniczenie kosztów produkcji, a także na podwyższenie jej wydajności.

Naszej firmie zależy na satysfakcji klientów, dlatego chętnie odpowiadamy na Państwa wszystkie pytania. W przypadku problemów z dobraniem najkorzystniejszych artykułów, nasi pracownicy chętnie udzielają wskazówek oraz opowiadają o dostępnych opcjach. Zadbaliśmy o to, aby ułatwić kupującym przewiezienie produktów, dlatego narzędzia skrawające i inne elementy dostarczamy we Wrocławiu za darmo jeśli ich łączna waga przekracza 200 kg. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni oraz współpracy klientów indywidualnych i przedsiębiorców z okolicy.