Narzędzia budowlane

wyciskacze

Niemal na każdym placu budowy używa się wyciskaczy. Ułatwiają one bowiem między innymi instalację okien, drzwi lub innych elementów. Co więcej, przy ich pomocy mogą Państwo wprowadzać oleje bądź smary do maszyn.

pistolety do piany

W celu właściwego zaaplikowania pianki montażowej, zazwyczaj korzysta się ze specjalnych pistoletów. Używając ich, możemy szybko i precyzyjnie wypełnić wszystkie szczeliny w powierzchniach izolacyjnych.

kielnie

Kielnia stanowi jedno z podstawowych narzędzi każdego murarza. Jest to stalowa płytka z wygiętym uchwytem, która pozwala nakładać i rozsmarowywać zaprawę, a także narzucać ją w czasie tynkowania ręcznego.

pace

Pace budowlane to przyrządy, dzięki którym w prosty sposób można nałożyć zaprawę murarską, a następnie ją rozprowadzić oraz wygładzić. Posiadają one specjalny uchwyt, pozwalający pracować w sposób łatwy i komfortowy.

pędzle

Pędzel to jedno z podstawowych narzędzi do malowania ścian i innych powierzchni. Nasza oferta obejmuje różnorodne modele, które dzięki wielorakim szerokościom, kształtom i rodzajom włosia można precyzyjnie dobrać do danych potrzeb.

łopaty i szpadle

Szpadle i łopaty to stosowane powszechnie od wielu lat narzędzia trzonowane. Przydadzą się bez wątpienia do wykopywania dołów, przesypywania żwiru lub piasku, a także przygotowania kompostownika i nie tylko.

silikony (sanitarne,uniwersalne,kauczukowe)

Silikony należą do najczęściej stosowanych w budownictwie produktów chemii przemysłowej. Aplikując je, można między innymi uszczelnić powierzchnię, a także dokonać fugowania, spoinowania lub uzupełniania ubytków. Do wyboru są silikony kauczukowe, uniwersalne i sanitarne.

Taśmy pakowe, izolacyjne, maskujące

Stretch

Opaski plastikowe