Narzedzia mechaniczne

klucze nastawne

Klucze nastawne dostępne w naszej ofercie to znakomite i wytrzymałe narzędzia, które znajdą zastosowanie podczas skręcania różnych obiektów. Dzięki temu, iż zostały wykonane z trwałych materiałów nie pękają ani nie odkształcają się podczas użytkowania.

klucze płasko-oczkowe

W skrzynce każdego mechanika nie może zabraknąć klucza płasko-oczkowego. To uniwersalne narzędzie dzięki znakomitemu wykonaniu posłuży wdzięcznie przez wiele lat podczas codziennych napraw oraz skręcania mebli lub innych przedmiotów.

klucze sześciokątne

Posiadamy szeroki wybór kluczy sześciokątnych, które okażą się nieocenione podczas składania mebli z popularnych sklepów oraz codziennym majsterkowaniu. Ich różne grubości dostępne na naszej stronie dopasują się do każdego typu gwintu heksagonalnego.

kluczne do kół

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne klucze do kół. Aby właściwie służyć właścicielowi muszą być one wykonane z wytrzymałych materiałów oraz posiadać wygodną rączkę, która pozwoli wygodnie je użytkować.

ściągacz do łożysk

Ściągacz do łożysk to masywne narzędzie, które pozwoli Państwu na wykonywanie samodzielnych napraw samochodu. Prezentujemy Państwu trwałe i solidnie wykonane produkty, spośród których można wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające potrzebom.

zestawy bitów i kluczy nasadowych

Przygotowane przez nas zestawy nasadek to nieodzowny element wyposażenia każdego warsztatu. Dzięki pokryciu specjalną substancją są one niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i posłużą właścicielowi przez wiele lat.

Zestawy bitów i kluczy nasadowych – zdjęcia