Kółka jezdne

Sprzedajemy kółka jezdne, które znajdują wykorzystanie w wielu dziedzinach przemysłu, ale także w życiu codziennym. Połączenie ich z kontenerem pozwoli na wygodne przewożenie ładunków – w magazynie, między budynkami czy w drodze do marketu budowlanego lub meblowego. W zależności od ich przeznaczenia, w naszym sklepie we Wrocławiu znajdują się kółka jezdne wykonane z plastiku, kauczuku, metalu czy gumy, które będą doskonale sprawdzać się na powierzchniach różnego typu, zapewniając dużą mobilność oraz wygodę przy przemieszczaniu się.

Nasze produkty występują w wielu modelach, których rozmiary dochodzą nawet do kilkudziesięciu centymetrów. Pomagamy w zakupie rozwiązań dopasowanych do wymagań cenowych oraz potrzeb każdej osoby odwiedzającej nasz sklep. Nasz zespół wskaże klientom kółka jezdne przemysłowe, które z powodzeniem spełnią powierzone im zadania. Ogromna wiedza oraz doświadczenie naszych pracowników będą nieocenionym wsparciem przy wybieraniu produktów, które najlepiej będą sprawdzać się w wybranych warunkach – przy danym podłożu, obciążeniu, intensywności pracy czy pogodzie.

Nasz mieszczący się we Wrocławiu sklep oferuje kółka jezdne wykonywane z gumy, tworzyw sztucznych oraz metali. W naszym asortymencie dostępne są ich różne rodzaje, między innymi koła pneumatyczne, które są wypełnione powietrzem, dzięki czemu świetnie sprawdzają się na nieregularnych powierzchniach. Sprzedajemy także koła gumowe o różnej charakterystyce – od twardej czarnej gumy, doskonałej na kostkę brukową oraz inne nierówne struktury, po szarą gumę termoplastyczną, która nie pozostawia śladu oraz jest zaskakująco cicha.

Wykorzystuje się także kółka jezdne poliamidowe oraz poliuretanowe, które cechuje duża odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niskie opory toczenia. Dodatkowo wyróżniamy rozwiązania specjalne, np. kółka ze stopką, skrętne, skrętne z hamulcem, z podwójnym zestawem kół oraz wiele innych produktów dostosowanych do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy budowlane, transportowe, remontowe, ale także klientów indywidualnych, którzy poszukują kółek jezdnych dopasowanych do ich potrzeb.