Elektronarzędzia

szlifierka kątowa

Szlifierka kątowa to urządzenie, które pozwoli Państwu skutecznie i dokładnie zeszlifować powierzchnie drewniane, kamienne oraz inne. Wymiana tarczy pozwala na dostosowanie jej trybu pracy do wybranego materiału oraz długi okres eksploatacji.

wiertarka

W naszej ofercie znaleźć można różnorodne wiertarki, które znajdą zastosowanie podczas wielu prac naprawczych oraz majsterkowania. Wysoka jakość naszych produktów sprawi, iż będą się Państwo cieszyć nimi przez wiele lat.

wiertarko-wkrętarka

Wiertarko-wkrętarka to fenomenalne urządzenie, które łączy możliwość tworzenia otworów w wybranych powierzchniach z automatycznym montowaniem wkrętów i śrub. Taki produkt znajdzie zastosowanie podczas prac remontowo-budowlanych.

pilarka ręczna

Niezastąpione w każdym warsztacie stolarskim urządzenie, pilarka ręczna, pojawiła się również w naszej bogatej ofercie. Produkty, które prezentujemy to sprawdzone i trwałe elektronarzędzia, które będą nieocenionym wsparciem przy pracy z drewnem.

młoto-wiertarka SDSPlus

Te wytrzymałe urządzenia pozwolą Państwu na prace takie jak wiercenie w murze oraz betonie. Dzięki wzmocnieniu jej korpusu oraz zastosowaniu wytrzymałych materiałów, doskonale sprawdzi się przy przebijaniu twardych powierzchni.

opalarka

Opalarki wykorzystywane są przy usuwaniu lakierów i farb z powierzchni oraz przy docinaniu elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Wszystkie dostępne u nas urządzenia są niezwykle proste w obsłudze i pozwalają na szybką i efektywne pracę.

wyrzynarka

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór wyrzynarek. Są to narzędzia, które znajdują wykorzystanie podczas wszelkiego rodzaju prac remontowych i budowlanych – m.in. przy docinaniu paneli podłogowych czy listew drewnianych.