Pasy transportowe

Pasy transportowe są produktem, w który powinna wyposażyć się każda firma budowlana oraz transportowa, ale także osoby, które planują remonty czy przewożenie ładunków o niestandardowych gabarytach. Służą one do zabezpieczenia przenoszonego cargo przed przesuwaniem podczas podróży czy przed wypadnięciem z przyczepy czy kontenera, w którym są aktualnie przewożone. W mieszczącym się we Wrocławiu sklepie, klienci znajdą pasy transportowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych.

Dostarczamy produkty o różnej wartości trzymanego ciężaru, wyposażone w mechanizm napinający lub go nie posiadające. Z ich pomocą klienci będą mogli z powodzeniem zabezpieczyć ładunki o różnorodnym ciężarze i kształcie. Pasy transportowe to nie tylko ochrona przewożonych rzeczy, ale także spełnienie obowiązku, który nakłada na nas polskie prawo. Brak adekwatnego zabezpieczenia dla ładunku grozi w najlepszym wypadku mandatem, a w najgorszym jego utratą oraz spowodowaniem zagrożenia dla innych uczestników ruchu.

Dostępne w naszej ofercie pasy transportowe można obejrzeć w sklepie we Wrocławiu, gdzie doświadczony pracownik udzieli klientom wszelkich informacji na ich temat. Profesjonalne wsparcie oraz doradztwo przy wyborze tego artykułu pozwoli znacząco zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich obecnych przy przewozie osób, a także osób postronnych i samego cargo. Produkty, które oferujemy, pochodzą od zaufanych dostawców oraz są opatrzone certyfikatami potwierdzającymi ich wytrzymałość oraz maksymalną dopuszczalną wagę ochranianego ładunku.

Pasy transportowe najczęściej wykonywane są z tworzyw sztucznych, a dokładnie z taśm poliestrowych, które charakteryzują się ogromną wytrzymałością. Wykorzystuje się je przy towarach przewożonych na otwartych przyczepkach, jak np. meble, drewno czy materiały budowlane, ale także przy tranzycie pojazdów na lawecie czy palet w naczepie samochodów ciężarowych. Gwarantujemy, że z naszą pomocą każdy klient znajdzie pasy do zabezpieczenia cargo o długości, udźwigu czy właściwościach dopasowanych do indywidualnych potrzeb.